NotiOne

"Kompaktowe urządzenie notiOne w połączeniu z dedykowaną aplikacją, pozwala ustalić miejsce przebywania Twojego przedmiotu np. roweru.

Zasada działania jest niezwykle prosta i skuteczna.

Niewielki moduł nadawczy dołączony np. do roweru, w sposób ciągły wysyła informacje pozwalające na jego identyfikację. Sygnał odbierany jest automatycznie przez znajdujące się w promieniu kilkudziesięciu metrów smartfony z zainstalowaną aplikacją notiOne lub inną aplikacją współpracującą z systemem. Zaszyfrowane dane wysyłane są na serwery, a następnie wyświetlane w prosty i przejrzysty sposób na mapie w aplikacji notiOne zainstalowanej w telefonie lub tablecie odbiorcy. W ten sposób informacje o tym gdzie znajduje się zguba, przesyłane mogą być nawet z odległych krańców Polski!

Rozwiązanie zostało stworzone w oparciu o działanie aplikacji mobilnych z wykorzystaniem technologii Bluetooth Smart 4.0+ LE. Obecnie aplikacja działa na urządzeniach mobilnych wyposażonych w system Android oraz iOS.

Szukając tego co zgubiłeś, nie jesteś sam!

W swoich poszukiwaniach możemy liczyć na wsparcie ponad 1 miliona #Zguboznalazców - członków społeczności skupionej wokół aplikacji mobilnej. Każdy posiadacz aplikacji notiOne oraz aplikacji współpracujących z systemem, wspiera poszukiwania innych użytkowników nie angażując przy tym swojego czasu ani uwagi!

Sposób działania lokalizatora krok po kroku 1. notiOne przymocowany np. do roweru, wysyła ciągły sygnał 2. Sygnał odbierany jest przez znajdujące się w pobliżu telefony z odpowiednią aplikacją 3. Informacja o lokalizacji notiOne automatycznie przekazywana jest na telefon użytkownika 4. Na ekranie aplikacji w telefonie wyświetla się, gdzie jest to czego szukasz Funkcje aplikacji notiOne Mapa - znacznik na mapie wskazuje gdzie jest to do czego przypięty jest brelok notiOne Znajdź mnie - Funkcja, która zlokalizuje zgubę w najbliższym otoczeniu Alarm - da znać, gdy lokalizator oddali się z poza zasięg aplikacji"